První první pokusy

6. prosince 2012 v 17:47 | Sqrna |  Malby a přemalby
Na víkendu jsme se domluvily s mojí spolužačkou Bárou, že k ní přijdu a přinesu nějaké akrylky. Chtěly jsme vyzkoušet, jaký by bylo něco přemalovat. Zrovna akrylek mám hromadu (díky různým tvořivým sadám atd...), takže bylo spoustu barviček :). Přinesla jsem si nějaké drobnosti, co jsem postupem času nasbírala u různých hraček (My little pony, littlest pet shop...). U většiny z nich mi totiž vadí jejich nepřirozené barvy. Barča barvila nějaké botky od Barbie. O tom vám ale poví ona sama příště. Domluvily jsme se totiž, že bude psát na tenhle blog, protože o ten vlastní nemá čas se starat. Všechny věci musím ještě přelakovat :).
Tohle byl takový zkušební objekt. Bohužel jsem ho před začátkem barvení zapoměla vyfotit, takže už na něm je vidět trochu barvy, ale jinak měl stejnou barvu jako chleba :). Musím přiznat, že se mi moc nepovedl. Bára se ho potom zkoušela vylepšit suchým pastelem, ale výsledek vydíte sami. Jedná se o bagety z sady My little pony - jakýsy obchod :).
Chleba dopadl o něco lépe. Zjistila jsem, že na fotkách je vidět spoustu detailů, kterých si normálně nevšimnete (proto sem dávám takové malé) :). Jedná se o chleba ze stejné sady jako bagety.
Původně jsem si myslela, že to je bábovka (myslím si to pořád), ale moje malá sestřička mi vynadala, že jsem ten pudink zkazila a že se jí předtím líbil víc. Mno mě se teda víc líbí takhle. Opět ze stejné sady :).
Na těhlech fotkách je i docela vidět, že jsem tak dala docela silnou vrstvu barev. Ve skutečnosti to tak nevipadá. Sušenky jsem dostala ke svým úplně prvním malým poníkům :).

Mám toho více, ale to až v dalším článku :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama