Druhé první pokusy

8. prosince 2012 v 10:47 | Sqrna |  Malby a přemalby
Takže pokračování fotek přemalovaných věcí :). Opět špatná kvalita fotek, za což může moje lenost.
No opět mi vypadlo, že bych to měla před malováním vyfotit, takže už jsem nanesla první barvu. Bylo to jinak celý zelený, jako vydíte na obrázku. Opět je na fotkách vydět mnoho detailů, které jinak člověku uniknou (např. to. kde jsem přetáhla atd...). Plechovky opět patří do sady My little pony - jakýsi obchod :).
Tyto plechovčičky se mi v reálu docela líbí. Při focení jsem spěchala, jelikož už jsme měli odcházet na kroužek, takže jsem ani neřešila to, že se změnilo světlo (samo o sobě by to tolik nevadilo, ale když vidím ty dvě fotky vedle sebe, musím říct že to vypadá zvláštně. Taky mi přijde že na těch potkách mají ty plechovčičky takový zvláštní obrys. Stříbrná místa jsem dělala lakem na nehty :). Ano - opět stejná sada :D.
Ocásek měl být původně růžový, ale nakonec jsem udělala šedý jako celou myšku. Patřila k jednomu Littlest pet shop koťátku.
Rybka sama o sobě ani nepotřebovala upravit, akorát jsem jí ztmavila oční důlek. No, tu první fotku jsem navíc fotila úlně z blbého úhlu. Vlastně jsem jí sem vložila akorát proto, aby Lps koťátko mělo radost :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama